Begär Offert

Fyll i formuläret så hör vi av oss, eller ring oss på 08-752 01 33

Namn
Företag Telefon

Håll dig uppdaterad hos itri

Fyll i formuläret för att prenumerera på vårt nyhetsbrev och bli uppdaterad om våra kampanjer och annat.

Medarbetare

  • Dimitris

    Micios Nikolaidis

    Grundare/VD

    Telefon: 070 - 878 54 75

    E-post: dimitris@itri.se

  • Eri_V

    Eri Nikolaidou

    vVD & Säljansvarig

    Telefon: 073 - 349 73 24

    E-post: eri@itri.se



















  • Theo Nicolaidis

    Ekonomiansvarig 

    Telefon: 076 - 34 06 947

    E-post: theo@itri.se

  • Ska¨rmavbild 2019-09-13 kl. 23.14.48

    Rafaela Nikolaidou

    Ekonomi & Administration

    Telefon: 076 - 341 13 22

    E-post: rafaela@itri.se

  • Ska¨rmavbild 2019-09-13 kl. 23.09.20
    Ritsa Moumtzoglou

    Key Account Manager 

    Telefon: 073 - 372 67 96

    E-post: ritsa@itri.se

  • kostas2

    Kostas Samouilidis

    Arbetsledare

    Telefon: 070-827 12 62

    E-post: kostas@itri.se

  • Asia

    Asia Mozolevskaja

    Arbetsledare

    Telefon: 073 - 500 94 17

    E-post: asia@itri.se

  • Pavlos_

    Pavlos Nikolaidis

    Fruktansvarig 

    Telefon: 076 - 711 95 23

    E-post: pavlos@itri.se





















  • Panos Nicolaidis

    Arbetsledare

    Telefon: 073 - 707 82 32

    E-post: panos@itri.se

Begär Offert

Fyll i formuläret så hör vi av oss, eller ring oss på 08-752 01 33

Namn
Företag Telefon