Begär Offert

Fyll i formuläret så hör vi av oss, eller ring oss på 08-752 01 33

Namn
Företag Telefon

Håll dig uppdaterad hos itri

Fyll i formuläret för att prenumerera på vårt nyhetsbrev och bli uppdaterad om våra kampanjer och annat.

Medarbetare

  • Dimitris

    Micios Nikolaidis

    Grundare


  • Chrisstie

    Chrisstie Nikolaidou

    VD

    Telefon: 070-850 85 43

    E-post: chrisstie@itri.se

  • Rafaela_V

    Rafaela Nikolaidou

    Administration

    Telefon: 076 - 341 13 22

    E-post: rafaela@itri.se

  • Fimi_V

    Fimi Halawji (mammaledig)

    Ekonomi

    Telefon: 073 - 399 00 23

    E-post: ekonomi@itri.se

  • Gabriela-itri

    Gabriela Burada

    Ekonomi

    Telefon: 070 - 427 74 69

    E-post: gabriela@itri.se

  • Ida_V

    Ida-Maria Tjäder

    Marknad & Sälj

    Telefon: 070 - 453 07 42

    E-post: ida@itri.se

  • Tassos
    Tassos Kalenderis

    Driftledare

    Telefon: 073 - 532 25 71

    E-post: tassos@itri.se

  • Atila

    Atila Kisa

    Arbetsledare

    Telefon: 073 - 532 25 68

    E-post: atila@itri.se

  • kostas2

    Kostas Samouilidis

    Arbetsledare

    Telefon: 070-827 12 62

    E-post: kostas@itri.se

  • Pavlos

    Pavlos Tsartsampalidis

    Leverans & Materialansvarig

    Telefon: 070 - 810 09 79

    E-post: pavlos@itri.se

  • Vasilis

    Vasilis Tsartsampalidis

    Leveransansvarig

    Telefon: 072 - 310 33 33

    E-post: vasilis@itri.se


  • Marian

    Marian Oprea

    Lageransvarig/Patrull

    Telefon: 076 - 882 27 43

    E-post: marian@itri.se

  • Eri_V

    Eri Nikolaidou

    Sälj & Vice VD

    Telefon: 073 - 349 73 24

    E-post: eri@itri.se

  • thanassis

    Thanassis Kyriakou

    Fruktansvarig

    Telefon: 073-340 10 31

    E-post: thanassis@itri.se

  • Pavlos_

    Pavlos Nikolaidis

    Fruktexpert

    Telefon: 076 - 711 95 23

    E-post: pavlos@itri.se



  • Asia

    Asia Mozolevskaja

    Tvättansvarig

    Telefon: 073 - 500 94 71

    E-post: asia@itri.se

Begär Offert

Fyll i formuläret så hör vi av oss, eller ring oss på 08-752 01 33

Namn
Företag Telefon