Begär Offert

Fyll i formuläret så hör vi av oss, eller ring oss på 08-752 01 33

Namn
Företag Telefon

Håll dig uppdaterad hos itri

Fyll i formuläret för att prenumerera på vårt nyhetsbrev och bli uppdaterad om våra kampanjer och annat.

Medarbetare

  • Dimitris

    Micios Nikolaidis

    Grundare/VD

    Telefon: 070 - 878 54 75

    E-post: dimitris@itri.se

  • Eri_V

    Eri Nikolaidou

    vVD & Säljansvarig

    Telefon: 073 - 349 73 24

    E-post: eri@itri.se

  • Gabriela-itri

    Gabriela Burada

    HR & Ekonomiansvarig 

    Telefon: 070 - 427 74 69

    E-post: gabriela@itri.se

  • Rafaela_V

    Rafaela Nikolaidou

    Ekonomi & Administration

    Telefon: 076 - 341 13 22

    E-post: rafaela@itri.se

  • Tassos
    Tassos Kalenderis

    Driftledare

    Telefon: 073 - 532 25 71

    E-post: tassos@itri.se

  • kostas2

    Kostas Samouilidis

    Arbetsledare

    Telefon: 070-827 12 62

    E-post: kostas@itri.se

  • Asia

    Asia Mozolevskaja

    Arbetsledare

    Telefon: 073 - 500 94 71

    E-post: asia@itri.se

  • Pavlos_

    Pavlos Nikolaidis

    Fruktansvarig 

    Telefon: 076 - 711 95 23

    E-post: pavlos@itri.se



Begär Offert

Fyll i formuläret så hör vi av oss, eller ring oss på 08-752 01 33

Namn
Företag Telefon